به زودی...

قطار

رزرو اینترنتی همزمان پرواز و هتل

رزرو بلیط قطار

برای رزرو بلیط قطار نیاز به رمز پویا کارت بانکی خود دارید، ما در من چارتر همه مسیرهای ریلی داخلی و خارجی را پوشش می دهیم، رزرو اینترنتی بلیط قطار امروزه در بین مردم ایران رونق گرفته و کمتر کسی اقدام به رزرو حضوری بلیط قطار می کند، همین حالا مسیر مورد نظر خود را سرچ کنید، هر گونه سوال یا مشاوره مورد نیاز خود را با شماره های پشتیبانی من چارتر در میان بگذارید.

تغییر قیمت پرواز و هتل هنگام انتخاب

خرید بلیط قطار

برای خرید بلیط قطار در من چارتر بعد از جستجوی مسیر مورد نظرتان مشخصات هر نفر را برابر با کارت ملی همراه با نام خانوادگی کامل، تاریخ دقیق تولد و کد ملی درج کنید تا راهی مرحله بعد یعنی پیش فاکتور شوید، دوباره در آن مرحله مشخصات وارد شده و قسمت مبدا و مقصد را چک کنید تا اشتباهی رخ نداده باشد، سپس دکمه پرداخت را لمس کنید تا وارد درگاه بانکی شوید و بعد از واریزی بلیط خود را دانلود کنید.

تغییر قیمت پرواز و هتل هنگام انتخاب

استرداد بلیط قطار

اگر قصد استرداد بلیط قطار خریداری شده از من چارتر را داشته باشید می توانید با درج شماره بلیط خود در قسمت پیگیری خرید از صفحه اصلی سایت با قسمت پنل کاربری در صورتی که ثبت نام کرده باشید، می توانید بلیت قطار خود را با درصد جریمه قانونی کنسل کنید، هزینه آن در اسرع وقت به حساب بانکی خریداری شده برگشت می خورد، همچنین می توانید با شماره های پشتیبانی دفتر من چارتر تماس بگیرید تا این امور توسط اپراتورهای من چارتر انجام شوند

تغییر قیمت پرواز و هتل هنگام انتخاب

قیمت بلیط قطار

اگر قصد دارید از قیمت بلیط قطار در مسیر مورد نظرتان مطلع شوید می توانید از بخش جستجو مسیر را سرچ کنید تا نرخ همین لحظه را تماشا کنید، همچنین در می توانید به شماره 09905227920 در واتساپ پیام دهید تا تیم پشتیبانی ما در همان لحظه نرخ را در واتساپ به شما ارائه کنند، همچنین می توانید در بخش باشگاه مشتریان من چارتر عضو شوید تا با کاهش قیمت بلیط قطار سریعا با شما تماس گرفته و شما را از این موراد مطلع کنیم.

خرید گروهی بلیط قطار

اگر قصد خرید گروهی بلیط قطار در من چارتر دارید باید بدانید تا سقف 18 نفر را می توانید به صورت آنلاین رزرو کنید، اما برای خرید بیشتر از این تعداد با شماره های پشتیبانی من چارتر تماس بگیرید تا این امور را خودمان مستقیما برای شما انجام دهیم، هر گونه سوال خود را با شماره واتساپ ما در میان بگذارید.

طراحی تور برای اکثر مقاصد جهان در الی گشت
دریافت فاکتور خرید همزمان شامل بلیط هواپیما و واچر هتل

خرید اینترنتی همزمان قطار و هتل

خرید اینترنتی همزمان قطار و هتل در من چارتر امکان پذیر است، به عنوان مثال اگر قصد سفر به مشهد مقدس را دارید بعد از خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد یا خرید بلیط قطار مشهد در بخش هتل تاریخ ورود و خروج خود را انتخاب کنید و سپس با انتخاب شهر مشهد از لیست شهرها دکمه را فشار دهید تا لیست هتل های خالی مشهد در آن بازه زمانی را با قیمت مناسب مشاهده کنید، همه این امور را هم می توانید تلفنی با ما در میان بگذارید تا تیم پشتیبانی من چارتر امور رزرو همزمان را برای شما انجام دهند.

سوالات متداول خرید بلیط قطار

  • در ایستگاه راه آهن چه مدارکی همراهم باشد ؟ کارت ملی، شناسنامه همراه هر نفر از مسافران باشد.
  • آیا قطار بیمه دارد ؟ از لحظه ورود شما به کوپه تا انتهای سفر هر گونه اتفاق غیر مترقبه بیوفتد تحت پوشش حمل ونقل ریلی قرار دارد.
  • کوپه مخصوص بانوان وجود دارد ؟ بله کوپه ها به صورت اسلامی مخصوص آقایان و بانوان چینش می شود و در معدود مواقع همزمان بانوان و آقایان در یک کوپه قرار می گیرند.
  • اگر بلیطمو گم کنم چی میشه ؟ اصلا نگران نباشید در خود راه آهن با ارائه شماره ملی می توانید چاپ جدیدی از بلیط قطار خود بگیرید.
  • نفر اضافه در کوپه چجوریاست ؟ شما می توانید با خرید کوپه دربست یک نفر اضافه همراه خود داشته باشید که در شرایط کرونا این مورد شامل نمی شود!
  • چه زمانی بیام راه آهن ؟ شما باید یک ساعت قبل از حرکت قطار در محل ایستگاه حاضر باشید
  • قیمت بلیط برای بچه ها چقدر است ؟ نرخ بلیط قطار برای نوزاد ده درصد قیمت بزرگسال و برای کودک نیم بها می باشد.
  • بخوام بلیط قطارمو کنسل کنم چیکار کنم ؟ برای کنسلی آنلاین باید دو ساعت قبل از حرکت قطار اقدام کنید در ساتی من چارتر ودر غیر ایصورت می توانید به یکی از دفاتر رجا در شهرهای مختلف مراجعه کنید.
  • میزان بار مجاز چقدرر است ؟ 30 کیلوگرم برای هر نفر